Vánoční překvapení

Spousta rodičů si v poslední době stěžuje, jak těžké je překvapit či uspokojit děti nějakým dárkem, možná to znáte z vlastní zkušenosti. My máme pro vás skvělé řešení – dárek, který určitě překvapí, potěší a zaujme a navíc – dítě se s ním musí hrát venku! Takže odpadá věčné sezení u televize či počítače.

Čtyřkolka Predator – pro kluky i holky

Čtyřkolka má super design, kvalitní materiály a zpracování, veliká a masivní kola mají gumové pásy – tyto zajišťují tichou jízdu, náhon má na obě zadní kola, pérování obou náprav, tím je vhodná i pro jízdu v terénu, tlačítka na nádrži mají klakson, písničky, start motoru, radost ze čtyřkolky umocní USB, SD, Mp3, FM rádio, po zapnutí vypínačem svítí 4 světlomety v předu, 2 mlhová světla, 2 palubní přístroje, 4 zadní světla.

Je perfektní pro jízdu v terénu, v lese i na trávníku, dá se v ní jezdit i v nepříznivém počasí a vaše děti se v ní opravdu vyřádí. Nejenom že stráví hodně času venku, ale zároveň se učí různým dovednostem – trénují pozornost, rychlost a reakce a musí řešit nenadálé situace.

Toto auto je poměrně odolné, takže docela dost vydrží a nemusíte se bát, že po měsíci zkolabuje. Vaše děti nepřestane bavit tato dobrodružná jízda, protože pokaždé mají šanci zažít něco nového, poznávat nové prostředí a fyzicky se vyžít.

A které čtyřkolky si můžete u nás zakoupit?

Čtyřkolka Predator má na výběr několik barevných variant a pořídit si ji můžete za skvělých 3900,- Kč.