Traktorista nebo tankista?

Možná jste i vy v dětství snili o tom, jak řídíte tank, ponorku či traktor. Ponorky sice (zatím…) nenabízíme, ale malý tank či traktor pro své dítě můžete pořídit už teď.

Tanky a traktory pro kluky i holky

Naše autíčka vypadají tak věrohodně, že po jízdě v nich zatouží i nejeden dospělý (a spousta z nich to také doopravdy zkusí). Nabízíme dokonalé zmenšené kopie tanků a traktorů, ve kterých vaše dítě může zažít nejedno dobrodružství a skvěle se zabavit, místo pasivního sezení u televize či počítače.

 

Tank

Tank army Hero action s funkčním dělem, DO, FM rádiem, vlastními klíči, 12V, pískově hnědý

Skvělý elektrický vojenský tank Army Hero action s dálkovým ovládáním s přednostní jízdou, vlastními klíči, funkčním dělem střílejícím míčky, otvíracími dveřmi, FM rádiem, Mp3, USB, SD, bohatými světelnými LED efekty, světelným ukazatelem řazení a 4 rychlostí jízdy, 2 motory 45W / 12V.

Army Hero action má nádherný vzhled moderního tanku, kvalitní materiály a zpracování, funkční dělo střílí míčky na ping-pong (nejsou součástí), otvírací dveře a zadní kufřík na drobnosti, držák pro umístění vlajky, zapíná se vlastním klíčem (přiložen 1 náhradní), má osvětlení řazeného stupně a rychlosti, po zapnutí tanku svítí 4 přední světla, zazní start motoru, bliká 6 přídavných světel a 8 raket, zvukové efekty: start motoru, zvuk jízdy, písničky ovládané na střílně děla, FM rádiem a přehrávačem Mp3, USB, SD s krásným zvukem volíte vlastní hudbu a hlasitost, pásy tanku jsou atrapa, otáčí se pouze 12 stříbrných ozubených kol na jejich boku, tank jezdí na kolech, ta mají gumový pás zajišťující tichou jízdu. Je vhodný pro děti od 3 do 6 let a stojí 4550,- Kč, na výběr ještě vojenská zelená barva.

 

Je libo raději traktor pro budoucího farmáře?

Traktor 12V, s mohutnými koly a konstrukcí, zvukovými a světelnými LED efekty, 2 x náhon

Naprosto špičkový elektrický 12V traktor, s masivní konstrukcí a mohutnými koly, zvukovými a světelnými efekty, 2 motory 45W / 12V s náhonem obou zadních kol, 4 možné rychlosti, s možností dokoupení vleku.

Traktor má nádherný vzhled, kvalitní materiály a zpracování, po přepnutí řadící páčky a sešlápnutí pedálu jezdí vpřed a vzad, přepnutím přepínače volíte pomalou nebo rychlou jízdu, při jízdě svítí přední LED světla, sání motoru má barevnou světelnou hudbu, zvukové efekty jako: klakson, start motoru, zvuk jízdy, písničky, melodie, otočný spínač hlasitosti zvukových efektů, vstup pro vlastní Mp3,kola mají gumový pruh – toto zajišťuje tichou a příjemnou jízdu, traktor pohání obě zadní kola, tím je vhodný i pro jízdu v terénu, traktor má přední a zadní oko pro umístění háku pro vlek.

Je vhodný pro děti od 3 do 6 let a stojí 3210,- Kč.