Outdoorové dobrodružství na čtyřkolce

Jízda v nerovném terénu na čtyřkolce bude jistě pro každé dítě neopakovatelné dobrodružství, které jim můžete dopřát i vy.

  1. Čtyřkolka FD Sport na velikých kolech: Sportovní dětská elektrická čtyřkolka, moderní konstrukce, 4 rychlosti, s náhonem obou zadních kol, 2 silné motory 45W /12V, nový model. Má super design, kvalitní materiály a zpracování, po zařazení rychlosti pomalu  / rychle a směru jízdy na nádrži po sešlápnutí nožního pedálu na podlaze jezdí vpřed a vzad, veliká a masivní kola mají gumové pruhy – tyto zajišťují tichou jízdu, náhon má na obě zadní kola, tím je vhodná i pro jízdu v terénu, tlačítka na řízení mají klakson, zvukové efekty a start motoru. Je vhodná pro děti do 6 let.
  2. Čtyřkolka Predator: Elektrická čtyřkolka Predator na velikých kolech, s pérováním obou náprav, LED osvětlením, USB, SD, Mp3, FM rádiem, moderní konstrukce, 4 rychlosti, s náhonem obou zadních kol, 2 silné motory 45W / 12V, s madlem pro ruční odtažení, nový model. Veliká a masivní kola mají gumové pásy – tyto zajišťují tichou jízdu, náhon má na obě zadní kola, pérování obou náprav, tím je vhodná i pro jízdu v terénu, tlačítka na nádrži mají klakson, písničky, start motoru, radost ze čtyřkolky umocní USB, SD, Mp3, FM rádio, po zapnutí jsou osvětlené 4 světlomety v předu,  2 mlhová světla, 2 palubní přístroje, 4 zadní světla, čtyřkolka nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.
  3. Čtyřkolka RST: Obrovská a masivní kola, zvukové efekty, náhon obou zadních kol, 2 silné motory, moderní konstrukce a 4 rychlosti – to je ve zkratce popis ohromující dětské čtyřkolky, kterou budete svému dítku přímo závidět!

To jsou 3 nejprodávanější čtyřkolky našeho eshopu. Kromě nich nabízíme i další modely – např. čtyřkolku SAM pro začínající jezdce, nebo čtyřkolku Raptor.

Čtyřkolky fungují stejně, jako jejich opravdické vzory – jsou tedy vhodné na jízdu v terénu, na trávě či v lese a výborně se tak hodí na chatu a chalupu.