Motorka, čtyřkolka nebo džíp?

Vánoce jsou za dveřma a vy nejspíš uvažujete nad tím, co hezkého pořídit svým potomkům – aby je to zaujalo, mohli si s tím vyhrát i venku a co by taky něco vydrželo. A to vše samozřejmě za slušný peníz. :-))))

 

 

Dětská minimotorka s vodící tyčí

Dětská minimotorka s vodící tyčí

Pro ty nejmenší nabízíme dětské minimotorky s vodící tyčí, pomocí které můžete usměrňovat příliš divokého řidiče. Motorka má zajímavé a zábavné zvukové efekty, při plném nabití vydrží provoz až 2 hodiny a poslouží dětem až do 5 let.

Cena: 1.950,- Kč

 

 

 

 


Dětský džíp Happy

Dětský džíp Happy

Pro pricezny máme v nabídce vyloženě holčičí růžovo-fialový džíp (místo princeznovského kočáru). Tohle vozítko umí spoustu věcí: je poměrně masivní, vaše dcera ho může řídit úplně sama, po nastartování svítí a blikají  přední světla, auto má zvukové efekty jako klakson, zvuky jízdy, písničky a melodie a dokonce i vstup pro vlastní MP3. V místě zadní rezervy je svítící odnosný kufřík Happy na drobnosti.

Cena: 4.950,- Kč

 

 


Chopper Harley

Chopper Harley

A co nabízíme pro děti, které se touží stát profesionálním závodníkem? Samozřejmě nechybí špičkově vybavené motorky, např. elektrický Chopper Harley s náhonem na obě kola. Chopper má super design, kvalitní materiály a zpracování, svítí přední světlo a mlhovky, efektní led diody na boku nádrže, po zapnutí tlačítka hraje moderní muzika, páčky brzdy a spojky se vrací jako opravdové, vzadu je kufřík na drobnosti a nabíječku, kola mají gumové pruhy – tyto zajišťují tichou jízdu, náhon má na obě zadní kola, tím je vhodný i pro jízdu v terénu. Při jízdě na této motorce bude mít vaše dítě pocit, že opravdu závodí na motokrosové dráze!

Cena: 2.960,- Kč

 

 


FD Sport

FD Sport

Nesmíme zapomenout na malé dobrodruhy, kteří milují jízdu v těžkém terénu! Pro ně je nejvhodnější sportovní čtyřkolka, třeba taková FD sport na 4 velkých kolech. Tato čtyřkolka má super moderní design, kvalitní materiály a zpracování, veliká a masivní kola mají gumové pruhy – tyto zajišťují tichou jízdu, náhon má na obě zadní kola, tím je vhodná i pro jízdu v terénu, tlačítka na řízení mají klakson, zvukové efekty a start motoru. Jízda v takovém voze bude vaše dítko určitě bavit velmi dlouho!

Cena: 3.950,- Kč


Celkově máme v nabídce téměř 200 vozítek všech typů: malé, velké, sportovní, elegantní, značkové, terénní, pro holky i pro kluky… Stačí si jen vybrat a Ježíšek už může klidně přijít…