Dětské elektrické autíčko jako univerzální dárek

Dětské elektrické (akumulátorové) autíčko je univerzální dárek – potěší kluky i holky. Pro rodiče je pořízení dětského autíčka skvělou investicí – je to neobvyklý dar, který dokáže děti zaujmout na delší dobu, vyžaduje aktivitu a soustředění dítěte a zároveň ho můžete využít jako záminku k tomu, aby děti trávily více času venku.

Jaké dětské autíčko pořídit?

Výběr je široký a záleží na preferencích a vkusu vašeho dítěte. Koupit si můžete jak sportovní džíp, tak luxusní kabriolet, nebo autíčko do města na parádu, či je libo raději motorku? Nabízíme také licenční autíčka známých automobilek jako Mercedes, BMW, Audi, Hummer, Volvo, Bentley, Ford, atd.

  • sportovní džípy, čtyřkolky
  • kabriolety, SUV, osobní auta
  • motorky, choppery
  • vozítka pro nejmenší

Auta i motorky nabízejí spoustu funkcí – např. zvukové efekty (zvuk motoru a klaksonu), přehrávání vlastních písniček, funkční světla a mlhovky, otevírací dveře i kufr na drobnosti, čalouněná i kožená sedadla, bezpečnostní pásy atd. Vše jako pro opravdického řidiče.

Při jízdě se vaše dítko určitě nebude nudit – ba co víc, může se něco nového naučit. Musí dávat pozor na směr jízdy, přizpůsobovat rychlost jízdy stavu terénu, ve kterém jede, naučit se ovládat všechny přídavné funkce auta a soustředit se na to, co dělá.

Místo pasivního sezení u televize či počítače musí aktivně ovládat svůj vůz, nestačí jenom sedět a koukat, pro hladkou jízdu je potřeba něco udělat. Je to skvělá společná zábava pro vás a vaše potomky.

Stačí si jen vybrat…