Dětská autíčka pro nejmenší

Uvažujete-li o koupi dětského elektrického autíčka, ale zdají se vám příliš velká pro vašeho mrňouska, nabízíme snadné řešení – dětská autíčka, které kromě dálkového ovládání a jízdy na pedál mají také vodící tyče pro rodiče, takže jízdu můžete usměrnit sami a ručně.

Dětské autíčko retro s vodící tyčí

Popis: jízda s řidičem nebo na dálkové ovládání, nebo jízda tlačením a řízením vodící tyčí, přední světla typu xenony, barevná hudba ve světlech a chladiči, osvětlené směrovky, na volantu má auto efektní houkačku a melodie (hlasité !), otočný kolík pro ztlumení těchto efektů, přípojka pro mp3, voltmetr ukazující stav baterie, retro autíčko jezdí vpřed a vzad, toto se ovládá řadící páčkou na palubce a nožním pedálem na podlaze, nebo se ovládá dálkovým ovladačem vpřed, vzad, zatáčení.

DO má přednost před jízdou na pedál, tzn. dálkovým ovladačem auto při jízdě na pedál zastavíte. Po vypnutí převodovky je možná jízda tlačením a řízením vodící tyčí, při jízdě na motor a nesešlápnutém pedálu tah motoru a převodovky nahrazuje brzdu, při vypojené převodovce brzdíme držením tyče, pro větší bezpečnost dítěte je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás, CE certifikace.

Elektrická tříkolka s výsuvnou vodící tyčí

Popis: Jízda s řidičem na elektromotor 6V, vpřed nebo vzad, toto se ovládá přepínačem na nádrži a nožním pedálem na stupačce, po vypnutí převodovky a vytažení tyče je možná jízda tlačením a řízením vodící tyčí nebo šlapáním, při jízdě na motor a nesešlápnutém pedálu tah motoru a převodovky nahrazuje brzdu, při vypojené převodovce brzdíme tyčí nebo šlapkami, tříkolka má efektní melodie, CE certifikace.

Moderní elektrické autíčko s DO a vodící tyčí

Popis: jízda s řidičem nebo na dálkové ovládání, po vypnutí převodovek možná jízda tlačením a řízením vodící tyčí, přední světla typu xenony, barevné efekty, svítící přední a zadní světla, blikající směrovky, na volantu má auto efektní houkačku a melodie (hlasité !), otočný kolík pro ztlumení těchto efektů, přípojka pro mp3, autíčko jezdí vpřed a vzad, toto se ovládá přepínačem na palubce a nožním pedálem na podlaze, nebo se ovládá dálkovým ovladačem vpřed,vzad,zatáčení, pro nejmenší řidiče je možná jízda tlačením a řízením vodící tyčí, tyč má pod autíčkem úložný prostor, při jízdě na motor a nesešlápnutém pedálu tah motorů a převodovek nahrazuje brzdu, při vypojené převodovce brzdíme držením tyče, pro větší bezpečnost dítěte je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás, CE certifikace.